wtorek, 25 listopada 2014

Psi los...Zdjęcia prezentowane poniżej, pokazują prywatną, nielegalną hodowlę psów, które były wykorzystywane do walk. Przebywały w fatalnych warunkach. Zamknięte w kojcach pełnych odchodów, niejednokrotnie bez wody, niedożywione, ze śladami zabliźnionych na ciele ran, a nawet bez kończyn... Były hodowane wyłącznie do walki z innymi psami. Dzięki interwencji ludzi mieszkających w pobliżu i natychmiastowej reakcji przedstawicieli TOZ, policji i TVP – udało się je zabrać hodowcy i umieścić w schroniskach, gdzie zapewniono im odpowiednie warunki. Akcja ratownicza trwała od godz.15.00 do 02.00 w nocy. Dzięki zaangażowaniu tylu osób, odmienił się psi los... 


9 komentarzy:

 1. Biedne pieski. Takie smutne spojrzenia ich cudownych oczu, aż za serce ściska. Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie, którym los zwierzaków nie jest obojętny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż serce pęka :((( Ja to pi... pi.... pi.... pi... jakbym dorwała właściciela!!! Z pewnością to nie człowiek!!! Jak tak można!!!! Jednak są ludzie o dobrych sercach, dla których los zwierząt nie jest obojętny. W psich oczkach widać wielkie cierpienie... Teraz będą miały dobrą opiekę- być może znajdą swój nowy dom, gdzie ktoś otoczy ich troską i miłością.

  OdpowiedzUsuń
 3. człowiek człowiekowi wilkiem!
  a co dopiero zwierzakowi... :-(((

  OdpowiedzUsuń
 4. Makabryczne widoki!! Biedaczki!!
  Zawsze przeciwna bylam nielegalnej hodowli psiaczkow, wlasciciele dopuszczaja do pomnazania ich tylko dla zysku!! OKROPNE!! Suczki sa pozniej wymeczone, niejednokrotnie szczenia sie martwe psiaczki, bo za czesto to sie dzieje!!
  Dobrze, ze sa ludzie, ktorzy sa wrazliwi i pokazuja takie fotki i poruszaja takie tematy!!!
  Chwala Ci za to Malgosiu:) Pozdrawiam serdecznie:):)

  OdpowiedzUsuń
 5. No chyba bym tego hodowce zamknęła do takiej klatki . To on jest zwierze . wrrrr... nóż się w kieszeni otwiera !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Okropne jest to co ludzie potrafią zrobić dla pieniędzy. Nie cofną się przed niczym...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja bym takiego palanta pozbawiła jakiegoś członka i zamknęła w klatce o suchym pysku, może by zrozumiał !!! Oczy tych biednych zwierzaków mówią wszystko ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Biedne zwierzaki ,po oczach poznać wszystko .Ja to bym takiego typa nadziała na pal,bo to nie człowiek ,ani nawet zwierzę po prostu nie ma słów jak określić takiego dziada znęcającego się na biednymi psiakami .

  OdpowiedzUsuń

Marzy mi się taki widok...