poniedziałek, 5 maja 2014

Śmiechu warte

 

Moja pani znowu włączyła odkurzacz. Poczekam aż schowa to chuczące urządzenie, którego boję się panicznie. Dlatego w brodziku czuję się bezpiecznie. Bo na moją logikę, tu odkurzać raczej nie będzie...


To co, że przewód rozwieszony na kilku drzewach i daleko od domu, ale przynajmniej wszystkie kanały można odbierać;) Fizjologiczna potrzeba nie będzie już ,, krzyżowała nóg" grzybiarzom w lesie. Przydałby się jeszcze jakiś parawanik, bo niezbyt komfortowo tak na brzegu lasu ;) 


Trochę inny "kwiatuszek" , ale za to bardzo oryginalny. Przydałaby się jeszcze jakaś poduszeczka, wówczas zaakceptowałbym to legowisko na stałe;)


Tu jest fajnie, bo nikt mnie nie dojrzy' . No chyba, że przyjdzie komuś do głowy, że tu jestem i pstryknie mi fotkę. Ale będzie ,,przypał''...


A  tu jeszcze fajniej, bo można pooglądać wszystko z góry... I nikomu  (jak nie schowam głowy) nie przyjdzie do głowy że tu jestem. Może domownicy uważają mnie za pluszową maskotkę? "

Ufff... Ale upał! Zapomnieli, że chce mi się pić? Ale dam sobie radę...


 Przynajmniej szczerze. Można byłoby dodać jeszcze w jakim celu...


 
No cóż... My marchewki też mamy swoje ,, intymne życie"...  Jak widać po prawej stronie proces ,,rozwoju'' zaczyna się prawidłowo. A potem (po lewej) wchodzimy w "dorosłość".. ;)


Przystanek autobusowy fajny. W kolorze trawy. Ale gorzej będzie, jak autobus odjedzie... Bo kierowca raczej nie dojrzy wdrapującego się po zboczu pasażera... A czy pasażer w ogóle dojrzy nadjeżdżający autobus?
 

A co tutaj się dzieje? Chyba mam prawo wiedzieć?


To zapewne skierowane jest do do mężczyzn... Ciekawe, którą opcję wybiorą?

 
Ciekawe, czy te ogrodzenia od ręki, to coś w rodzaju pułapki na szczury?


Niby zwykła taczka... Ale jaka ekskluzywna? Aluminiowa felga świadczy o tym, że jej właściciel lubi ,, bajery" we wszystkich pojazdach. Nawet tych ,,pchanych"...

 

 A to co? Ufo? Kosmita? Chyba strzelać do niego nie będą? Kto by to nie był, przynajmniej nie złapie kleszcza. Fajne słuchawki na uszach... I nie ma to, jak dobry music;) Zagłuszy wsio!

3 komentarze:

  1. Witaj Gosiu. Ja tez lubię te śmieszne fotki. Zaglądałam do Twojego bloga i jestem zauroczona. Pozdrawiam;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochana powiedz mi jaki Ty masz ten telefon, że takie boskie zdjęcia robi?:)

    OdpowiedzUsuń

Marzy mi się taki widok...